آشنایی با بهارفرد
پیشگیری بمعنای امنیت و آرامش
موسسه حقوقی بهارفرد تنها یک موسسه نیست بلکه تنها مجموعه ای است که مجری علوم نوین حقوقی مانند علم مدیریت قرارداد، علم پرداخت امن، استانداردسازی قراردادهاو ... در ایران می باشد. بهارفرد با احساس نیاز درخصوص ارتقاء کیفی خدمات حقوقی در ایران و بر اساس الگوهای بین المللی شروع بکار کرد و همچنان این مسیر را با ارائه خدمات با کیفیت و ایمن، پیش می برد که این امر در نهایت منجر به آرامش و رضایت هرچه بیشتر همکاران ما گشته است.
بهارفرد بصورت تخصصی و انحصاری به ارائه خدمات ذیل می پردازد :
  1. قبول دعاوی حقوقی، ثبتی، ملکی، دیوان عدالت اداری و شهرداری
  2. مجری علم مدیریت قرارداد در ایران ( قراردادنویسی با استانداردهای بین المللی از تنظیم تا اجرای کامل قرارداد)
  3. مجری علم پرداخت امن در ایران (اطمینان شما از تحقق پرداخت ها بر اساس آنچه در قراردادهایتان توافق میکنید)
  4. ارائه خدمات انحصاری شرکت ها با تکیه بر علوم نوین حقوقی در سطح بین الملل یا داخل کشور
  5. خدمات ویژه ایرانیان مقیم خارج از کشور
موسسه حقوقی بین المللی بهار فرد به شماره ثبت 34103 برای دغدغه ها و نیازهای حقوقی شما راه حل های جدیدی ارائه می دهد، راه حل ها و خدماتی که مفتخریم با تکیه بر روابط بین الملل و بهره گیری از متخصصان مسلط بر علوم نوین حقوق، تنها ارائه دهنده آنها در ایران باشیم.
خداحافظی با نگرانی ها و دغدغه ها
امروزه تجارت و حقوق علومی هستند که ارتباط بسیار نزدیکی با یکدیگر دارند و راه حل های سنتی حقوقی دیگر پاسخگوی نگرانی ها، خطرات و پیچیدگی های روابط و معاملات امروزی نیستند، بخصوص که اگر در تجارت چشم اندازی بین المللی داشته باشیم.
در کشورهای توسعه یافته با تکیه بر علوم نوین حقوقی و راه حل های پیشرفته و تکامل یافته ، رفاه حقوقی بینظیری را در حوزه معاملاتیشان تجربه می کنند. امروزه "پیشگیری" در اساس ارائه خدمات حقوقی مهمترین نقش را بازی می کند، مفهومی که متاسفانه در ایران بدلایل تجاری و عدم وجود فرهنگ مناسب مورد استفاده و توجه قرار نمی گیرد.
موسسه حقوقی بین المللی بهارفرد نیز با احساس نیاز در خصوص پایین بودن استانداردها و کیفیت خدمات حقوقی که در ایران ارائه می شود و با هدف رواج علوم نوین حقوقی که تکیه آن بر مفهوم پیشگیری است، فعالیت خود را آغاز کرد. معضلات و مشکلات حقوقی در ایران معمولاً در چند قالب مشخص قرار می گیرند، قالب هایی که غالباً بدلیل ضعف در بحث پیشگیری بوجود می آیند و سال های سال است که همچنان همان پاسخ ها و خدمات سنتی که دیگر کارایی خود را از دست داده اند برای حل این مشکلات پیشنهاد می شوند. اما در مقابل تکنیک های مبتنی بر پیشگیری از وقوع بسیاری از خسارت های مالی و زمانی جلوگیری می کنند که این امر منتج به آرامش خاطر و امنیت در معاملات می شود.
بهارفرد برای دغدغه های شما راه کارهایی با استانداردهای بروز و بین المللی دارد.